GM Baldai savo veiklą pradėjo prieš 4 metus. Veiklos pradžia buvo itin sudėtinga. GM tai Gintarė ir Mindaugas. Šeima, kurie prieš ketverius metus peržiūrėjo  You Tube kelis įrašus ir pabandė pasigaminti sau chesterfield tipo pufą: Neturėjome jokio supratimo ar reikiamų žinių, kaip baldai yra gaminami.

Pasigaminę sau pufą gavome daug pagyrų iš artimųjų, bei prašymų pagaminti ir jiems panašų baldą. Taip mūsų kelias ir prasidėjo baldų gamyboje. Visko teko išmokti patiems, nebuvo ko paklausti ar paprašyti, kad paaiškintu kaip gaminasi vienas ar kitas baldas. Padarėme daug klaidų, praleidome begalę bemiegių naktų, kol tapome tokiais meistrais, kokie dabar esame. Mūsų tikslas – išpildyti visus kliento norus, ir maksimaliai patenkinti jo poreikius.

Man, kaip moteriai, visada labai svarbu ne tik gera gaminio kokybė, bet ir estetinis vaizdas, todėl nekartą yra tekę perdaryti vieną ar kitą užsakymą, nes mano akimis gaminys atrodė nepakankamai gražus, jam trūko prabangos ar elegancijos. Džiaugemes, kad klientai mumis tiki, neretu atveju tenka projektą daryti tik iš atsiųstos Pinterest nuotraukos, neturint nei matmenų, nei žinių, kaip viena ar kita konstrukcija gaminama. Kiekvienas naujai gaminamas projektas, mums yra iššūkis, kurio pagalba mes augame ir tobulėjame kaip meistrai.

Galime tik pasidžiaugti, kad GM Baldai yra unikalūs, nes kiekvienas projektas yra gaminamas pagal kliento pasirinktus matmenis, spalvas ir kitas detales. Visgi, esame nepajėgūs gaminti didžiųjų baldų, todėl nusprendėme plėsti savo veiklą ir importuoti baldus iš užsienio ,kurių nėra Lietuvos rinkoje. Esame pirmieji Distributoriai , Lietuvos rinkai galintys pasiūlyti išskirtinius, prabangius ir niekur nematytus baldus. Turime galimybe, tiek patenkinti įnoringiausio kliento poreikius, tiek tiekti baldus didmena baldų parduotuvėms. Nerandate ko jums reikia?

Susisiekite. Rasime tinkamiausią sprendimą Jums ir atgabensime i Lietuvą.